Tevékenységek

Rotary Mozi

2024. május 13. hétfő

Rotary Mozi - Megmutatjuk

Országos filmvetítés során a Rotary klubok ugyanabban az időben, ugyanazzal a programmal, filmmel, ugyanazon cél érdekében évente tervezik megszervezni a programot.

2024. május 13-án országos premier előtt kerül vetítésre Szőke András Brigádnapló című filmje (többek között Szőke András, Badár Sándor, Reviczky Gábor, Szarvas József, Györgyi Anna, Gáspár Tibor szereplésével).

A Rotary-Mozi célja fiatalok támogatása helyi szinten, helyi összefogással, helyi igények ismeretében a filmvetítés során gyűjtött források bevonásával.

Kiknek a csatlakozását, támogatását várjuk?

• magánszemélyek, akik szívesen segítik a fiatalokat a saját környezetükben a Rotaryn keresztül

• cégek, akik társadalmi felelősségvállalás részeként szándékoznak segíteni fiataloknak, közben a dolgozóikat, családtagjaikat megajándékozzák a Rotarytól kapott támogatói mozijeggyel és ezáltal segítik a magyar filmművészetet

Támogatói jegy: 5.000 Ft

Kiemelt támogatói jegy: 10.000 Ft

Résztvevő klubok és konkrét, helyi támogatási célok

RC Budapest

Inner Wheel

Tevékenységek

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

rotary.hu portál

Adószámunk: