hírek

Rotary District 1911 hírek

Rotary Világtalálkozó Szingapúrban

Ebben az évben Szingapúrban rendezték meg a Rotary Világtalálkozót, melyen mintegy 14 ezer Rotary tag és partnere vett részt a világ minden tájáról.
A magyar Rotaryt is képviseltük jópáran, a világtaálkozó hangulata és a távoli tájak szépsége sokunkat vonzott.

A világtalálkozó szervezői és házigazdái gazdag és változatos programról gondoskodtak, a lendületet adó nyitó és a
megható zárórendezvény között plenáris előadások és tematikus beszélgetések sora közül lehetett választani.

A Barátság Háza pedig nagy találkozások és besélgetések helyszíne volt.
Esténként, valamint a világtalálkozó előtti vagy utáni napokon pedig lehetőségünk volt felfedezni Szingapúrt, részt venni egy ottani klubülésen, teljessé tenni a hangulatot.

Új barátságokkal, új ötletekkel és új tennivalókkal tértünk haza. Találkozunk jövőre Calgaryban!

Hír kategóriák