hírek

Rotary District 1911 hírek

Őszi Rotaract district konferencia Szekszárdon

A Rotaract tagjai októberben az Őszi RAC District Konferencián vehettek részt Szekszárdon, amit a Rotaract Club Budapest-Margitsziget szervezett

A hétvége egy vacsorával és egy szuper csapatépítő játékesttel kezdődött. A szombat délelőtti szakmai részen a hazai és az európai Rotaract eseményeit, a klubok beszámolóit hallgathatták meg.

A klubok képviselői megválasztották a 2024/25-ös év Rotaract kormányzóját Antalfalvi Anna személyében.

A magyar Rotaract család öt új taggal bővült a hétvége során.

Délután ellátogattak a Magyarországi Légimentésért Alapítvány szekszárdi bázisára, ahol egy riasztás miatt akcióban is láthatták a légimentő csapatot.

Ezt követte egy városnéző túra, ahol a város nevezetességeiről hallottak rengeteg érdekességet.

Az esti borkóstolón a borvidék különlegességeit ízlelhették meg, majd következett a finom vacsora és a halloweeni buli, ahol jobbnál jobb jelmezekben mutatták meg magukat a Rotaractosok.

Aki vasárnap nem sietett annyira haza, az még a kilátóba is eljuthatott, ahonnan az egész város betekinthető volt.

Gratulálunk a szervező klubnak, hogy egy ilyen kellemes és színvonalas eseményt sikerült összehozniuk, ahonnan sok hasznos tudással és kellemes emlékkel indulhatott a csapat haza!

Őszi Rotaract district konferencia

Hír kategóriák