District Team

Következő projekt kezdete

12

nap

2

óra

3

perc

4

másodperc

District Governor – Kormányzó
(2020-2021)

Himer László, RC Pécs
Németh László (Frici) District Governor Elect– Választott Kormányzó
(2021-2022)
Réti László Distict Governor Nominee - Jelölt Kormányzó
(2022-2023

Kormányzó Tanács

Kézdi László, RC Budapest-Margitsziget Immediate Past Governor 2019/2020, elnök

Gondár György, RC Mosonmagyaróvár Past Governor 2018/2019,
Mészáros Zoltán Past Governor 2017/2018
Pénzes Ilona Past Governor 2016/2017
Csóka Imre Past Governor 2015/2016
Lengyel Tamás Past Governor 2014/2015
Sólyom Bódog Past Governor 2013/2014
Ungvári Zsigmond Past Governor 2012/2013
Balogh György Past Governor 2011/2012
Kercsmár András Past Governor 2010/2011
Cseri Miklós Past Governor 2009/2010
Lakatos Jenő Past Governor 2008/2009
Kovács Imre Past Governor 2007/2008

A Kormányzó Tanács titkára

Szabó László District titkár
Ragányné Poncsák Pálma Adminisztratív district titkár

Alkormányzók (Assistant Governorok)

Budapesti 1. régió :
Balló Dóra, RC Budapest-Center
RC Budapest-Center, RC Budapest-Margitsziget,
RC Budapest-Metropolitan, RC Budapest-Sasad, RC Budapest-Tabán

Budapesti 2. régió :
Réti László, RC Budapest
RC Budapest, RC Budapest-Budavár, RC Budapest-City,
RC Budapest-Duna, RC Budapest-Szent Gellért

Észak-Magyarországi régió:
Gyetvai Zsolt, RC Eger
RC Eger, RC Miskolc, RC Miskolci Angyalok, RC Miskolc-Tapolca

Észak-Alföldi régió:
Pintérné Székely Erika, RC Kisvárda
RC Debrecen, RC Kisvárda, RC Mátészalka, RC Nyíregyháza, RC Sátoraljújhely

Dél-Alföldi régió:
Zsótér Brigitta, RC Szeged-Tisza
RC Hódmezővásárhely, RC Mórahalom, RC Orosháza, RC Szeged
Dóm, RC Szeged Szent-Györgyi Albert, RC Szeged-Tisza, RC Szentes-Csongrád

Dél-Dunántúli régió:
Mátyás Tibor, RC Pécs
RC Baja, RC Kaposvár, RC Kozármisleny, RC Pécs, RC Szekszárd

Nyugat-Dunántúli régió:
Pálkövi Tamás, RC Sopron-Pannónia
RC Győr, RC Győr-Rába, RC Győrújbarát, RC Mosonmagyaróvár, RC Sopron, RC Sopron-Pannónia,
RC Szombathely, RC Pannonhalma 2020

Közép-Dunántúli régió:
DGE Németh László Frici, RC Kecskemét
RC Balatonfüred-Veszprém, RC Dunaharaszti, RC Székesfehérvár,  RC Veszprém

Közép-Magyarországi régió:
Németh Ildikó, RC Tatabánya
RC Dunakeszi, RC Göd, RC Komárom, RC Szentendre, RC Tatabánya, RC Vác

Központi régió:
Tari Jenő, RC Kecskemét,
RC Danubia Csólyospálos,  RC Kecskemét, RC Kiskunhalas, RC Szolnok, RC Szolnok Tisza

 

District bizottságok, District bizottsági elnökök, District felelősök

Rotary District Tagfejlesztési Megbízott:
(District Membership Chair)
IPDG Kézdi László, RC Budapest-Margitsziget

District Jogi és Normakontroll Bizottság:
dr. Hargittay Szabolcs, RC Budapest-Center
dr. Kovács Ernő, RC Budapest-Budavár
dr. Poór Júlia, RC Mosonmagyaróvár
dr. Tornyai Magdolna, IWC Budapest
dr. Bitai Zsófia, RC Budapest-Center

District kincstárnok:
Kovács Antal, RC Szentendre

District Költségvetési Bizottság:
Kovács Antal, kincstárnok RC Szentendre
Szántó Ferenc, RC Budapest-Metropolitan
Lukács Péter, RC Pécs
Varga Koritár Görgy, RAC Pécs

District Ellenőrző Bizottság:
dr. Serényi Iván, RC Budapest-Sasad
Szabó Péter, RC Győr
dr. Zagyva Béla, RC Eger

District tréner:
dr. Dénes Ferenc, RC Komárom

District szolgálatok elnökei:

Szakmai szolgálat (District Vocational Service)
Kóti Zoltán RC Szeged Szent-Györgyi Albert

Közösségi szolgálat (District Community Service)
Tari Annamária, RC Budapest-Sasad

Klubszolgálat (District Club Service)
Stein János, RC Budapest-Margitsziget

Nemzetközi szolgálat (District International Service)
Czakó Borbála, RC Budapest-Szent Gellért

Ifjúsági szolgálat (District Youth Service)
Hajdú Szabolcs, RC Szeged – Szent-Györgyi Albert

District munkabizottság vezetők:

District Rotary Foundation:
PDG Pénzes Ilona, RC Nyíregyháza

Jogi és Normakontroll Bizottság:
Hargittay Szabolcs, RC Budapest-Center

Diákcsere elnök:
Panta Niké, RC Szeged-Dóm
(Youth Exchange Chair)

Bölcsek Tanácsa:
Balogh Sándor, RC Szeged-Tisza
Déry Tibor, RC Dunakeszi
Heinemann István, RC Pécs
Kevei Béla, RC Szeged-Szent-Györgyi Albert
Szabó Géza, RC Orosháza

DISTRICT ROTARY FOUNDATION
PDG Pénzes Ilona, elnök, RC Nyíregyháza

Gazdasági felügyeleti albizottság (Stewardship )
Apáti Pál György, elnök, RC Miskolc-Tapolca
Pályázati támogatások albizottság
Balló Dóra, elnök, RC Budapest-Center
Stein János, RC Budapest-Margitsziget
Polio Plus albizottság (Polio Plus Subcommittee)
dr. Papp Kálmán Dénes, elnök, RC Miskolc-Tapolca
dr. Petrekovits Bálint, RC Mosonmagyaróvár
Alapképzés albizottság (Fundraising Subcommitte)
PDG Kercsmár András, elnök, RC Budapest-Sasad
Éves programalap albizottság (Annual Fund)
Apáti György Pál, elnök, RC Miskolc-Tapolca
Kálmán Csaba, RAC Budapest-Budavár

TRF ellenőrző bizottság
PDG Balogh György, RC Budapest-Budavár
dr. Serényi Iván, RC Budapest-Sasad
dr. Zagyva Béla, RC Eger

District konferencia szervezőbizottság:
Szabó Lászó biz. vezető, RC Pécs

Rendezvényszervező bizottság
Szabó László, RC Pécs
Elekes Zoltán, RC Szeged – Szent-Györgyi Albert
Márton Görgy, RC Pécs

IFJÚSÁGI SZOLGÁLAT
Hajdú Szabolcs elnök, RC Szeged – Szent-Györgyi Albert
Diczkóné Unterer Mónika, RC Nyíregyháza
Tasi Márta, RC Budapest-Metropolitan
Szántó Ferenc, RC Budapest-Metropolitan
Neszt Judit, RC Dunaharaszti
Bánfalvi Zita, RC Budapest-Margitsziget
Tajti Andrea, RC Szeged-Dóm
Nyitrai Ági, RC Szeged-Dóm

Diákcsere
Honlap: http://ryep.hu/
Panta Niké, diákcsere elnök (Youth Exchange Chair), RC Szeged-Dóm

Géczi Ágnes, STEP koordinátor, RC Sátoraljaújhely
Nagy Judit, STEP koordinátor, RC Kisvárda
Ollé Anett, CAMP koordiátor, RC Hódmezővásárhely
Farkas Ákos, Inbound koordinátor, országfelelős,  RC Szeged-Dóm
Márkus László, Outbound koordinátor, RC Nyíregyháza
David Cao, országfelelős, RAC Szeged
Kézdi Anna, országfelelős, RAC Margitsziget
Keresztes Korinna, országfelelős, RYEP alumni
Panta Kíra, országfelelős, RYEP alumni

Kommunikációs és PR bizottság:
Elekes Zoltán, RC Szeged – Szent-Györgyi Albert
Kovács László, RC Dunakeszi
Lakatos Gergely,  RC Budapest-Margitsziget
Tari Annamária, RC Budapest-Sasad

ROTARY ORSZÁGBIZOTTSÁGOK VEZETŐI
Honlap: www.rotary-icc.org Nemzetközi

Magyarország-Szlovákia és Csehország
Lászik Gábor, RC Orosháza
Magyarország-Horvátország
Drobina Endre, RC Baja
Magyarország-Izrael:
dr. Juhász Máté, RC Szeged-Tisza
Magyarország-Lengyelország
Szuba Jolanta, RC Budapest-Margitsziget
Magyarország-Szerbia
Török György, RC Szeged-Tisza
Magyarország-Ukrajna
Csiszárik Miklós, RC Miskolc-Tapolca
Magyarország-Szlovénia
Szabó László, RC Pécs

Rotary Fellowship Bizottság
Kolozsvári Róbert, IWFR, RC Budapest-Duna

Bölcsek Tanácsa

dr. Balogh Sándor, RC Szeged-Tisza
dr. Déry Tibor, RC Dunakeszi
Heinemann István, RC Pécs
Kevei Béla, RC Danubia Csólyospálos
Szabó Géza Jenő, RC Orosháza

Rotaract Képviselő (DRR)
Nemes Hajnalka, RAC Budapest-Margitsziget