District Team

Következő projekt kezdete

12

nap

2

óra

3

perc

4

másodperc

District Governor – Kormányzó
(2021-2022)

Németh László (Frici), RC Kecskemét
Réti László Distict Governor Elect- Választott Kormányzó
(2022-2023
Kovácsné Gila Erzsébet District Governor Nominee - Jelölt Kormányzó
(2023-2024

Kormányzó Tanács

Himer László Immediate Past Governor 2020/2021
Kézdi László Past Governor 2019/2020
Gondár György, RC Mosonmagyaróvár Past Governor 2018/2019
Mészáros Zoltán Past Governor 2017/2018
Pénzes Ilona Past Governor 2016/2017
Csóka Imre Past Governor 2015/2016
Lengyel Tamás Past Governor 2014/2015
Sólyom Bódog Past Governor 2013/2014
Ungvári Zsigmond Past Governor 2012/2013
Balogh György Past Governor 2011/2012
Kercsmár András Past Governor 2010/2011
Cseri Miklós Past Governor 2009/2010
Lakatos Jenő Past Governor 2008/2009
Kovács Imre Past Governor 2007/2008

A Kormányzó Tanács titkára

Nyitray Ágnes District titkár
Tari Jenő Adminisztratív district titkár

Alkormányzók (Assistant Governorok)

Budapesti 1. régió :
Izsó Judit, RC Budapest-Margitsziget
RC Budapest-Center, RC Budapest-Margitsziget,
RC Budapest-Metropolitan, RC Budapest-Sasad, RC Budapest-Tabán

Budapesti 2. régió :
DGE Réti László, RC Budapest
RC Budapest, RC Budapest-Budavár, RC Budapest-City,
RC Budapest-Duna, RC Budapest-Szent Gellért

Észak-Magyarországi régió:
Gyetvai Zsolt, RC Eger
RC Eger, RC Miskolc, RC Miskolci Angyalok, RC Miskolc-Tapolca

Észak-Alföldi régió:
Lukácsné Csizmadia Gabriella, RC Kisvárda
RC Debrecen, RC Kisvárda, RC Mátészalka, RC Nyíregyháza, RC Sátoraljújhely

Dél-Alföldi régió:
Zsótér Brigitta, RC Szeged-Tisza
RC Hódmezővásárhely, RC Mórahalom, RC Orosháza, RC Szeged
Dóm, RC Szeged Szent-Györgyi Albert, RC Szeged-Tisza, RC Szentes-Csongrád

Dél-Dunántúli régió:
Mátyás Tibor, RC Pécs
RC Baja, RC Kaposvár, RC Kozármisleny, RC Pécs, RC Szekszárd

Nyugat-Dunántúli régió:
Pálkövi Tamás, RC Sopron-Pannónia
RC Győr, RC Győr-Rába, RC Győrújbarát, RC Mosonmagyaróvár, RC Sopron, RC Sopron-Pannónia,
RC Szombathely, RC Pannonhalma 2020

Közép-Dunántúli régió:
Strasszer Krisztina, RC Székesfehérvár
RC Balatonfüred-Veszprém, RC Dunaharaszti, RC Székesfehérvár,  RC Veszprém

Közép-Magyarországi régió:
Németh Ildikó, RC Tatabánya
RC Dunakeszi, RC Göd, RC Komárom, RC Szentendre, RC Tatabánya, RC Vác

Központi régió:
Molnár Júlia, RC Szolnok-Tisza,
RC Danubia Csólyospálos,  RC Kecskemét, RC Kiskunhalas, RC Szolnok, RC Szolnok Tisza

 

District bizottságok, District bizottsági elnökök, District felelősök

Rotary District Tagfejlesztési Megbízott:
(District Membership Chair)
IPDG Kézdi László, RC Budapest-Margitsziget

District Jogi és Normakontroll Bizottság:
dr. Hargittay Szabolcs, RC Budapest-Center
dr. Kovács Ernő, RC Budapest-Budavár
dr. Poór Júlia, RC Mosonmagyaróvár
dr. Tornyai Magdolna, IWC Budapest
dr. Bitai Zsófia, RC Budapest-Center

District kincstárnok:
Kovács Antal, RC Szentendre

District Költségvetési Bizottság:
Kovács Antal, kincstárnok RC Szentendre
Szántó Ferenc, RC Budapest-Metropolitan
Lukács Péter, RC Pécs

District Ellenőrző Bizottság:
dr. Serényi Iván, RC Budapest-Sasad
Szabó Péter, RC Győr
dr. Zagyva Béla, RC Eger

District trénerek:
dr. Dénes Ferenc, RC Komárom
Marinus Evertse Willem, RC Szekszárd
Fekets Tibor, RC Szeged-Dóm
Giczi Lajos, RC Pannonhalma 2020
DGN Kovácsné Gila Erzsébet, RC Szentes-Csongrád
Horváth Balázs, RC Mosonmagyaróvár
Lukácsné Csizmadia Gabriella, RC Kisvárda
Óvári Attila, RC Komárom
Rácz Márta, RAC Budapest-Margitsziget
Pénzes Marianna, RC Nyíregyháza
Tari Annamária, RC Budapest-Sasad

District szolgálatok elnökei:

Szakmai szolgálat (District Vocational Service)
Horváth Balázs, RC Mosonmagyaróvár

Közösségi szolgálat (District Community Service)
Tari Annamária, RC Budapest-Sasad

Klubszolgálat (District Club Service)
Marinus Evertse Willem, RC Szekszárd

Nemzetközi szolgálat (District International Service)
DGN Kovácsné Gila Erzsébet, RC Szentes-Csongrád

Rotaract szolgálat (Rotaract Service)
Neszt Judit, RC Dunaharaszti

Ifjúsági szolgálat (District Youth Service)
Hajdú Szabolcs, RC Szeged – Szent-Györgyi Albert

District munkabizottság vezetők:

District Rotary Foundation:
Ragányné Poncsák Pálma, RC Kisvárda

Jogi és Normakontroll Bizottság:
Hargittay Szabolcs, RC Budapest-Center

Diákcsere elnök (Youth Exchange Chair)
Panta Niké, RC Szeged-Dóm

DISTRICT ROTARY FOUNDATION
Ragányné Poncsák Pálma, elnök, RC Kisvárda

Gazdasági felügyeleti albizottság (Stewardship )
Apáti Pál György, elnök, RC Miskolc-Tapolca
Működési albizottság
(Grants Subcommittee)
Mató-Juhász Annamária, RC Miskolci Angyalok
Polio Plus albizottság (Polio Plus Subcommittee)
dr. Papp Kálmán Dénes, elnök, RC Miskolc-Tapolca
Alapképzés albizottság (Fundraising Subcommitte)
PDG Kercsmár András, elnök, RC Budapest-Sasad
Éves programalap albizottság (Annual Fund)
PDG Pénzes Ilona, RC Nyíregyháza

TRF ellenőrző bizottság
PDG Balogh György, RC Budapest-Budavár
dr. Serényi Iván, RC Budapest-Sasad
dr. Zagyva Béla, RC Eger

District konferencia szervezőbizottság:
Szabó Lászó biz. vezető, RC Pécs

Rendezvényszervező bizottság
Elekes Zoltán, RC Szeged – Szent-Györgyi Albert
Mérai József, RC Szeged – Szent-Györgyi Albert
Müller Csaba, RC Szeged – Szent-Györgyi Albert
Sojnóczky Sándor, RC Szeged – Szent-Györgyi Albert

IFJÚSÁGI SZOLGÁLAT
Hajdú Szabolcs elnök, RC Szeged – Szent-Györgyi Albert
Earlyact bizottság vezető
Diczkóné Unterer Mónika, RC Nyíregyháza
Interact bizottság vezető
Lukácsné Csizmadia Gabriella, RC Kisvárda
Juhász Orsolya, RAC Szeged, Interact bizottsági tag
Ifjúsági szolgálat tagok
Tajti Andrea, RC Szeged-Dóm
Tasi Márta, RC Budapest-Metropolitan

Diákcsere felelősök
Honlap: http://ryep.hu/
Panta Niké, diákcsere elnök (Youth Exchange Chair), RC Szeged-Dóm

Géczi Ágnes, RC Sátoraljaújhely, STEP koordinátor
Nagy Judit,  RC Kisvárda. STEP koordinátor
Ollé Anett, RC Hódmezővásárhely, CAMP koordiátor
Farkas Ákos,  RC Szeged-Dóm, Inbound koordinátor, országfelelős
Márkus László, RC Nyíregyháza, Outbound koordinátor
David Cao Shang Ren, RAC Szeged, országfelelős
Keresztes Korinna, RYEP alumni, országfelelős
Windisch József, RC Budapest-Duna, Budapest régió koordinátor

Kommunikációs és PR bizottság:
Riczu Péter, RC Kecskemét

ROTARY ORSZÁGBIZOTTSÁGOK VEZETŐI
Honlap: www.rotary-icc.org Nemzetközi

Magyarország-Szlovákia és Csehország
Lászik Gábor, RC Orosháza
Magyarország-Horvátország
Drobina Endre, RC Baja
Magyarország-Izrael:
dr. Juhász Máté, RC Szeged-Tisza
Magyarország-Lengyelország
Szuba Jolanta, RC Budapest-Margitsziget
Magyarország-Szerbia
Török György, RC Szeged-Tisza
Magyarország-Románia
Csiszár Mihály, RC Debrecen
Magyarország-Szlovénia
Szabó László, RC Pécs
Magyarország-Ukrajna
Csiszárik Miklós, RC Miskolc-Tapolca

Rotary Fellowship Bizottság
Kolozsvári Róbert, IWFR, RC Budapest-Duna

Bölcsek Tanácsa

dr. Balogh Sándor, RC Szeged-Tisza
dr. Déry Tibor, RC Dunakeszi
Heinemann István, RC Pécs
Kevei Béla, RC Danubia Csólyospálos
Szabó Géza Jenő, RC Orosháza

Rotaract Kormányzó (DRR)
Lakatos Dániel, RAC Debrecen Főnix

 Hivatalos Rotary termékforgalmazó
László Miklós, RC Debrecen
Honlap: www.clubgifts.hu