Tapintható láthatatlan átadása Pécsett

óra

perc

másodperc

Az elmúlt Rotary év értékelése, az új év tisztségviselőinek képzése zajlott hétvégén Pécsett.
A rendezvény csúcspontja az volt, amikor a házigazda, az RC Pécs átadta a Tapintható Láthatatlan domborművet
250 Rotarys, 50 támogató, Péterffy Attila Pécs Polgármestere és Kövesi Ferenc kerületi esperes plébános jelenlétében.
Az alkotás a pécsi Székesegyház és környezetét a vakok és gyengénlátók számára is “láthatóvá”, azaz megismerhetővé teszi.
Az ünnepségen jelen volt Bögyös Zoltán, a Vakok és Gyengénlátók Baranya megyei Egyesületének elnöke is, aki rögtön meg is “tekintette” Sütő Ferenc és csapatának bronz alkotását.

Átadtuk a Tapintható Láthatatlan domborművet250 Rotarys, 50 támogató, Péterffy Attila Pécs Polgármestere és Kövesi…

Gepostet von Rotary Club Pécs am Sonntag, 6. September 2020