Segítség a tanuláshoz – RC Orosháza

óra

perc

másodperc

Március közepe óta a koronavírus járvány miatt digitális távoktatást vezettek be az iskolákban. Az Orosházi Rotary Club ennek apropóján, április 24-én öt laptopot ajándékozott az Iskola Tanulóiért Alapítványnak.

Múlt héten egy District Grand pályázat keretében, a muzsikáló gyermekeket támogatta ajándék hangszerekkel az Orosházi Rotary Club, ezúttal pedig a március közepén bevezetett digitális távoktatásban szerettek volna segíteni a tanulóknak. Április 24-én ezért a Vasex Kft. tárgyalótermében öt laptopot ajándékoztak az Iskola Tanulóiért Alapítványnak.

Lászik Gábor, az Orosházi Rotary Club 2019-2020-as évének elnöke a vendégek köszöntését követően nyújtotta át az ajándékot Jámbor Rudolfnak, az alapítvány elnökének. Elmondta, még mindig vannak családok, ahol sajnos nem tudják biztosítani a gyermekeknek, hogy elektronikus úton tanulhassanak. Ezért nekik szeretnének segíteni abban, hogy biztosítva legyen számukra a lehetőség.