Nagy értékű adományt kapott a debreceni mentőállomás

Következő projekt kezdete

nap

óra

perc

másodperc

A debreceni mentőállomásnak ugyan három fertőtlenítésre szolgáló ózongenerátora is van, jelen helyzetben azonban ez nem bizonyult elegendőnek:

– Ahhoz, hogy gyorsabban, több autót tudjanak egyszerre fertőtleníteni, mindenképpen szükségük volt egy negyedik gépre is, s mi örömmel ajándékoztuk meg őket eggyel – magyarázta Kiss István, a Debreceni Rotary Klub titkára.

Az ózongenerátor mellett ezer darab sebészeti maszkot is kaptak a mentőállomás dolgozói, amely a mindennapi munkájukhoz elengedhetetlen.

A 330 ezer forint értékű adományt a klub nevében Soós Csaba Zoltán elnök és Kiss István péntek délelőtt adták át Korcsmáros Ferencnek, a mentőszolgálat regionális igazgatójának, valamint Újvárosi András vezető mentőtisztnek.