Járvány idején – ismét segített a Rotary Klub Sopron

óra

perc

másodperc

A klub az utóbbi hetekben nagy mennyiségű adományal segítette a soproniakat:

• 750.000Ft pénzbeni adomány a kórház alapítványának a koronavírussal kapcsolatos eszközbeszerzéshez (lélegeztetőgép hozzájárulás)
  • 2db mosó és szárítógép  Dr. Schneider István és Prof. Dr. Fábián Attilla közbenjárásából a budapesti eMarkt Műszaki Áruház és a soproni Konyhasziget Konyastúdió felajánlásából összesen 370.000Ft értékben soproni gyógyító és életmentő intézmények javára. A készülékeket a gyűjtőfuvarozással foglalkozó soproni Fer-Trade Bt. térítésmentesen szállította Budapestről városunkba.
  •  1.728 palacknyi alkoholmentes, gyümölcsös Nature Zitrone 0,0% Radlert ajánlott fel Heineken Hungáris Sörgyárak Zrt. szintén Gyenge Koppány klubtársunk közbenjárásának köszönhetően, amelynek kedvezményezettjei soproni egészségügyben dolgozók.
  • 150l sebészi folyékony szappan leszállítása soproni gyógyító és életmentő szervezetek részére 200.000Ft értékben részben a soproni Joker Festékházak, részben a Rotary Club Sopron felajánlásaként.
  • 4db laptop, 1db táblagép és 1db nyomtató kihelyezése a Cseresznye sori Gyermekotthon lakóinak segítve a koronavírus által megkövetelt távoktatás technikai hátterét biztosítva. A támogatás összértéke 320.000Ft. Közreműködő klubtagjaink: Dr. Halmai Vilmos, Dr. Locsmándi Szabolcs és Wischy Péter
  • 1 rászoruló evangélikus család 1 havi meleg étkezésének biztosítása klubtársunk, Dr. Simkó Emil felajánlásából.