Táblagépeket adományozott az RC Budapest-Tabán

Következő projekt kezdete

12

nap

2

óra

3

perc

4

másodperc

A Covid-19 mára teljesen átalakította mindennapjainkat. Az iskolák bezártak, Digitális Tanítási Rend lépett életbe Magyarországon.
Ez a változás, az ország hátrányos helyzetű területein élő gyermekek számára, óriási problémát okozott. Az ott élő családok nagy része ugyanis, nem engedheti meg magának, hogy gyermekeinek ehhez szükséges eszközöket biztosítson.

A Rotary Tabán itt is segített! Régi kapcsolatunk van Jármi Zoltán sajószentpéteri parochussal aki megkereste klubunkat, azzal, hogy 15 db táblagépre lenne szükségük, elsősorban a sajószentpéteri II. akna ,nagyon nehéz körülmények között élő családjainak, a digitális oktatáshoz való csatlakozáshoz.

Klubunk mindössze 1 hét alatt beszerezte és eljuttatta a parókiára az eszközöket, mintegy 600.000HUF értékben.
A boldog Családok azóta át is vették ezeket és nagy örömmel használják

“A segítségnek egyik mértékadója az, hogy aki gyorsan segít, az sokkal többet tesz, mint aki, várakozik a döntéssel és a segítséggel. Szokták mondani, az, hogy nem döntünk, az már egy döntés” (Z.Atya)