Segítség Sátoraljaújhelyen

óra

perc

másodperc

A Rotary Club Sátoraljaújhely a járványhelyzet kialakulása óta folyamatosan segítséget nyújt a térség intézményei számára.

– Első lépcsőben csatlakoztunk a Magyar Rotary országos felhíváshoz és támogattuk a budapesti Szent László és Uzsoki Utcai kórházakba lélegeztető gép és a koronavírus fertőzésben szenvedő emberek felépüléséhez nélkülözhetetlen eszközök beszerzését.
– Második lépcsőben csatlakoztunk a sátoraljaújhelyi vállalkozók felhívásához, melynek keretében a városi Erzsébet Kórház alapítványát támogattuk a védekezéshez szükséges eszközök beszerzése céljából.
– Harmadik lépcsőben közel 60 személynek adományoztunk vásárlási utalványt, a karantén ideje alatt végzett munkáért (idősek számára bevásárlás, ebédkihordás, ellátás).
– Eddigi utolsó állomásként városunk két időseket ellátó intézménye kapott egy-egy ózongenerátort és érintésmentes infravörös testhőmérőt, melyek többek között a helyiségek, szolgálati gépjárművek fertőtlenítésére szolgálnak.