Vetőanyagot adományozott a Rotary Nyíregyháza

A Nyíregyházi Rotary Club közreműködésével a Szurmai Kert Kft. 300 000 Ft értékű, közel 200 kg vetőanyagot – burgonyát és dughagymát – ajánlott fel a győrteleki, Szabolcs-Szatmár- Bereg Megyei „Viktória” Egyesített Szociális Intézménynek. Az adomány-átadás helyszínének a nyíregyházi Hotel Centrál adott helyet.

A Rotary Club soros elnöke, Urbán Lajos elmondta, hogy a club örömmel tett eleget a megkeresésnek, hiszen sikerült olyan helyre irányítani a felajánlást, ahol a sérült emberek hétköznapi életét segíteni tudják ezáltal. A vetőmag és a vetőburgonya a saját értékén felül haszos tevékenységet is eredményez, mely plusz értékkel, tartalommal tölti meg az intézményekben gondozottak életét.

Az RC Nyíregyháza nevében Urbán Lajos Elnök Elismerő Oklevelet adott át a Szurmai Kert Kft-nek, jószolgálati tevékenységéért.

2018-06-02T14:06:46+00:00