District Team 2014-15

Kormányzó:

Lengyel Tamás   Governor (2014/2015)  RC Pécs

Kormányzó Tanács:

Lengyel Tamás   Governor (2014/2015)  RC Pécs
Sólyom Bódog   Imm. Past Governor (2013/2014)
RC Szekszárd Kormányzó Tanács elnöke
Ungvári Zsigmond Past Governor (2012/2013) RC Mátészalka
Balogh György  Past Governor (2011/2012) RC Budapest-Budavár
Kormányzó helyettes (Vice Governor) 2014/2015
Kercsmár András Past Governor (2010/2011) RC Budapest-Sasad
Cseri Miklós   Past Governor (2009/2010) RC Szentendre
Lakatos Jenő   Past Governor (2008/2009) RC Szeged-Szent-Györgyi Albert
Kovács Imre    Past Governor (2007/2008) RC Budapest
Csóka Imre    Governor Elect (2015/2016) RC Mosonmagyaróvár
Pénzes Ilona  Governor Nominee (2016/2017) RC Nyíregyháza
Barabás Endre   Kormányzó Tanács titkár RC Miskolc-Tapolca

District titkár:

Bális Eszter Titkár  RC Pécs
Barabás Endre Titkár   RC Miskolc-Tapolca
Csonka Imre Titkár    Rc Pécs

Alkormányzók (Assistant Governorok):

Németh Zoltán alkormányzó RC Budapest-Sasad
Budapest, Közép-Magyarország 1.
Budapest-Budavár, Budapest-Center,
Budapest-Duna, Budapest-Ferihegy,
Budapest-Margitsziget,
Budapest-Szent-Gellért, Dunakeszi

Holub Katalin alkormányzó RC Budapest- Tabán
Budapest, Közép-Magyarország 2.
Budapest, Budapest-City, Budapest-Sasad,
Budapest-Szent-Imre, Budapest-Tabán, Göd

Kovácsné Gila Erzsébet alkormányzó RC Szentes-Csongrád
Dél-Alföld
Hódmezővásárhely, Kecskemét, Kiskunhalas,
Mórahalom, Orosháza, Szeged-Tisza,
Szeged-Szent-Györgyi Albert, Szentes-Csongrád

Sólyom Bódog alkormányzó RC Szekszárd
Dél-Dunántúl
Baja, Kaposvár, Kozármisleny, Pécs, Szekszárd

Apáti Pál György  alkormányzó RC Miskolc-Tapolca
Észak-Magyarország
Eger, Miskolc, Miskolc-Tapolca, Sátoraljaújhely

Pénzes Ilona   alkormányzó RC Nyíregyháza
Észak-Alföld
Debrecen, Kisvárda, Mátészalka, Nyíregyháza,
Szolnok, Szolnok-Tisza

Gondár György alkormányzó  RC Mosonmagyaróvár
Nyugat-Dunántúl
Győr, Győr-Rába, Győrújbarát, Mosonmagyaróvár,
Sopron, Sopron-Pannonia, Szombathely

Tinusz Tamás alkormányzó RC Szentendre
Közép-Dunántúl, Közép-Magyarország
Komárom, Szentendre, Tatabánya, Vác, Veszprém

Rotary Club Tagfejlesztési Bizottság

Heinemann István (RC Pécs) Elnök
Hámori Pál (RC Győr) Elnök helyettes nyugati országrész
Szabó Géza (RC Orosháza) Elnök helyettes keleti országrész
Holub Katalin (RC Budapest-Tabán) Regionális bővítési felelős
Pál Kata (RC Budapest-Center) Regionális bővítési felelős
Kasperkovics János (RC Miskolc) Regionális bővítési felelős
Kiss Sándor (RC Debrecen) Regionális bővítési felelős
Ladislai-Pfeiffer Géza (RC Kaposvár) Regionális bővítési felelős
Illés Mária (RC Komárom) Regionális bővítési felelős
Bozsó Miklós (RC Szeged-Szent-Györgyi Albert) Regionális bővítési felelős

District jogi és normakontroll bizottság

Kovács Ernő (RC Budapest-Budavár) District Jogi Képviselő
Bális Eszter (RC Pécs) Bizottsági tag
Tornyai Magdolna) EMIW Club Budapest) Bizottsági tag
Hargittay Szabolcs (RC Budapest-Center) Bizottsági tag

District költségvetési bizottság

Kovács Antal (RC Szentendre) Tag, District kincstárnok
Nagy Gyula (RC Budapest-Budavár) Tag
Csonka Imre (RC Pécs) Tag

District ellenőrző bizottság

Serényi Iván (RC Budapest-Sasad) District Ellenőrző Bizottság
Szabó Péter (RC Győr) District Ellenőrző Bizottság
Zagyva Béla (RC Eger) District Ellenőrző Bizottság

District munkabizottság vezetők

Hajdú Szabolcs (RC Szeged-Szent-Györgyi Albert) District Rotary Foundation elnök
Berend Richárd (RC Budapest) District Etikai Bizottság Elnök
Kovács Ernő (RC Budapest-Budavár) District Jogi Képviselő
Nagy József (RC Budapest-Margitsziget) Szakmai Szolgálat elnök
Eördögh Zsolt (RC Pécs) Közösségi Szolgálat elnök
Gondár György (RC Mosonmagyaróvár ) Klubszolgálat elnök
Tari Annamária (RC Budapest-Sasad) Ifjúsági Szolgálat elnök
Németh László Frici (RC Kecskemét) Diákcsere elnök
Grafjódi István (RC Budapest-Margitsziget) Nemzetközi Szolgálat elnök
Cseri Miklós (RC Szentendre) Vezető District tréner
Lakatos Jenő (RC Szeged-Szent-Györgyi Albert) Vezető District tréner
Evertse Marinus Willem (RC Szekszárd) Rotary Baráti Csere elnök
Hollós János (RC Budapest-Ferihegy) Rotary Hungary főszerkesztő
Kovács László (RC Dunakeszi) District kommunikációs vezető
Linczényi Endre (RC Budapest-Sasad) RI Convention Bizottság elnök
Elekes Zoltán (RC Szeged-Szent-Györgyi Albert) District Konferencia szervezés
Borsós István (RC Pécs) District Konferencia szervezés
Bális Eszter (RC Pécs) District Konferencia szervezés
Szabó László (RC Pécs) District Konferencia szervezés
Himer László (RC Pécs) District Konferencia szervezés
Csonka Imre (RC Pécs) District Konferencia szervezés
Heinemann István (RC Pécs) District Konferencia szervezés

Bölcsek Tanácsa

Balogh Sándor (RC Szeged-Tisza)
Bálint György (RC Budapest)
Berend Richárd (RC Budapest)
Déry Tibor (RC Dunakeszi)
Falvy Zoltán (RC Budapest-Budavár)
Fekete Farkas Pál (RC Budapest)
Hámori Pál (RC Győr)
Heinemann István (RC Pécs)
Kevei Béla (RC Szeged-Szent-Györgyi Albert)
Nagy József (RC Budapest-Margitsziget)
Szabó Géza (RC Orosháza)

District Rotary Foundation

Hajdu Szabolcs (RC Szeged-Szent-Györgyi Albert) District Rotary Foundation elnök

TRF Ellenőrző Bizottság

Kovács Imre (RC Budapest) PDG, bizottsági elnök
Serényi Iván (RC Budapest-Sasad) bizottsági tag
Zagyva Béla (RC Eger) bizottsági tag

PolioPlus albizottság (PolioPlus Subcommittee)

Lakatos Jenő (RC Szeged-Szent-Györgyi Albert) PDG, bizottsági elnök

Alapképzés albizottság (Fundraising Subcommittee)

Kercsmár András (RC Budapest-Sasad) PDG, bizottsági elnök

Támogatási albizottság (Grants Subcommittee)

Kovács Oszkár (RC Budapest-Duna) bizottsági elnök

Működési albizottság (Stewardship Subcommittee)

Bancsics Ferenc (RC Budapest-Margitsziget) bizottsági elnök

Ösztöndíj albizottság (Scholarship Subcommittee), RF Alumni (öregdiák) albizottság

Nagy József (RC Budapest-Margitsziget) bizottság vezető
Bencze Anna) RTC Budapest-Budavár ) bizottsági tag

Éves Programalap (Annual Fund) albizottság

Bancsics Ferenc (RC Budapest-Margitsziget) albizottsági elnök

Állandó Tőkealap (Permanent Fund) albizottság

Kovács Oszkár (RC Budapest-Duna) albizottsági elnök

Rendezvényszervező munkacsoport

Elekes Zoltán (RC Szeged-Szent-Györgyi Albert) munkacsoport vezető
Heim Gábor (RC Győr) munkacsoport tag
Linczényi Endre (RC Budapest-Sasad) munkacsoport tag
Serényi Márta (RC Budapest-Center) munkacsoport tag
Bella Arnold (RC Budapest-Center) munkacsoport tag

Ifjúsági szolgálat

Tari Annamária (RC Budapest-Sasad) Ifjúsági Szolgálat elnök
Németh Zoltán (RC Budapest-Budavár) Rotaract megbízott
Elszászer Dániel) RAC Budapest-Tabán) Interact megbízott
Lukácsné Csizmadia Gabriella (RC Kisvárda) EarlyAct megbízott
Grafjódi Péter (RC Budapest-Center) RYLA elnök
Nagy Tibor (RC Szolnok) ROTEX elnök

Diákcsere

Németh László Frici (RC Kecskemét) Diákcsere elnök
Repa Aranka (RC Szentes-Csongrád) LTEP outbounds
Lados Mihály (RC Győr) LTEP inbounds
Nagy Judit (RC Kisvárda) STEP outbounds
Géczi Ágnes (RC Sátoraljaújhely) STEP inbounds
V. Harcos Kornélia (RC Pécs) Camp outbounds
Menyhei Ákos (RC Budapest-City) orientációk
Falvy Zoltán jun. (RC Budapest-Budavár) utazások engedélyezése
Gonda Ágnes (RC Pécs) területi felelős
Asztalos Tamás (RC Kecskemét) területi felelős
Márkus László (RC Nyíregyháza) területi felelős
Lakézi Gábor (RC Szombathely) területi felelős

Kommunikáció munkacsoport

Kovács László (RC Dunakeszi) District kommunikációs vezető
Bencze Anna) RTC Budapest-Budavár ) Pályázatok
Damjanovich Nebojsa (RC Tatabánya) Stratégia
Elekes Zoltán (RC Szeged-Szent-Györgyi A. ) Rendezvények
Halász Gábor (RC Nyíregyháza) Grafika
Herczeg László (RC Eger) Hírlevél
Szűcs Dóra (RC Budapest-Center) Közösségi média
Tari Annamária (RC Budapest-Sasad) Ifjúság, közösségi média
Zakkar Viktória (RC Budapest-Margitsziget) Közösségi média

Rotary Országbizottságok vezetői (honlap: www.rotary-icc.org)

Grafjódi István (RC Budapest-Margitsziget) Nemzetközi Szolgálat elnök
Evertse Marinus Willem (RC Szekszárd) Nemzetközi Szolgálat alelnök
Spányi György (RC Budapest-Tabán) általános kapcsolattartó
Abkarovits Géza (RC Miskolc) magyar-ukrán
Barabás László (RC Nyíregyháza) magyar-osztrák
Berend Richárd (RC Budapest) magyar-izraeli
Ézsiás Róbert (RC Szeged Szent-Györgyi Albert) magyar-szerb,horvát,bosnyák
Kiss Dózsai András (RC Szentendre) magyar-svájc
Misur György (RC Budapest) magyar-olasz
Olláry Viktor (RC Komárom) magyar-szlovák és cseh
Ormos Tamás (RC Miskolc-Tapolca) magyar-német
Székely László (RC Győr) magyar-román
Kalmár Nagy Károly (RC Pécs) magyar-török
Evertse Marinus Willem (RC Szekszárd) magyar-holland

Hóbor István (RC Budapest-Sasad) grafikai tervező