Kormányzói találkozó Zentán

Három ország Rotarystái egy igen fontos ünnepi eseményen vettek részt szeptember végén. A német Halberstadti, a Szolnoki, illetve a Zentai Rotary Club egy mentautót adott a helyi kórháznak. Az ünnepséget megelzen Bane Randelovic szerb kormányzó, illetve Mészáros Zoltán magyar kormányzó egy találkozó keretében szakmai konzultációt folytatott. Megállapodást kötöttek arról, hogy egymás projektjeit támogatják. A Magyar Rotary vállalta, hogy 2000 dollárral támogatja a szerb nemzetközi Rotary Alapítványi pályázatát. A faültetési ceremónia itt sem maradt el, a két kormányzó nagy szakértelemmel több fát is elültetett a jelenlévkkel. Az ünnepséget követ vacsorán valamennyi díszvendég magyar rotarys sálat kapott ajándékba.

2018-02-19T13:09:58+00:00