Rotary Wine & Fun

Események betöltése

Az Egyfelvonásos komédiákban egy-egy nagyon is emberi, mindennapos helyzetbe csöppenünk, tele humorral.

Az előadás jegybevételét a Rotary Club Budapest-Center projektjeire fordítjuk.

A részvétel regisztrációhoz kötött az ülőhelyek korlátozottsága miatt: regisztráció

A helyszínen vendégeink egy pohár borra vagy alkoholmentes italra.

A Medve című komédiában Popova Jelena Ivanovna, a fiatal özvegy földbirtokosnő hetedik hónapja gyászolja elhunyt urát. Elhatározása szent és megmásíthatatlan: elzárkózik a világtól, haláláig gyászolni fog. Ekkor állít be hozzá, hívatlanul, Szmirnov Grigorij Sztyepanovics, hogy néhai férje tartozását behajtsa.

A Leánykérésben Ivan Vasziljevics Lomov, földbirtokos, 35 évesen úgy dönt, hogy most már mindenképpen megházasodik. A szomszédba megy lánykérőbe, azonban kiderül, hogy az udvariassági társalgás még jó szomszédok között sem olyan zökkenőmentes.