Ének az esőben: egy nagyszerű darabbal a gyermekbénulás ellen

A nemzetközi Rotary egyik legnemesebb célja a járványos gyermekbénulás felszámolása a világon, amihez ezúttal a kultúrán keresztül kér segítséget.

A magyar Rotary május 7-én, vasárnap délután 3 órára várja jótékony vendégeit az Ének az esőben című előadásra a Budapesti Operettszínházba. A befolyt teljes támogatási összeg a nemzetközi Rotary szervezethez kerül a legártatlanabb kis betegek megsegítésére, reménykedve abban, hogy hozzájárulunk gyógyulásukhoz. Május első vasárnapján talán szebb ajándékot el sem lehet képzelni az édesanyáknak és a nagymamáknak, mint azt, hogy a gyermekeken segítsenek. Ehhez ráadásul egy könnyed, zenés darab megtekintésén keresztül vezet az út.

A hagyományteremtő céllal létrejövő kulturális egyben jótékonysági alkalomra jegyet igényelni a megadott elérhetőségek valamelyikén lehet. Jegyeket csak az igénylés sorrendjében tudnak biztosítani a szervezők.

Időpont: 2017. május 7. 15.00 órától
Helyszín: Budapesti Operett Színház