District Team

Következő projekt kezdete

12

nap

2

óra

3

perc

4

másodperc

District Governor – Kormányzó
(2019-2020)

Kézdi László, RC Budapest-Margitsziget
Himer László, RC Pécs District Governor Elect– Választott Kormányzó
(2020-2021)
Németh László (Frici) Distict Governor Nominee - Jelölt Kormányzó
(2021-2022)

Kormányzó Tanács

Gondár György, RC Mosonmagyaróvár Immediate Past Governor 2018/2019, elnök

Mészáros Zoltán Past Governor 2017/2018
Pénzes Ilona Past Governor 2016/2017
Csóka Imre Past Governor 2015/2016
Lengyel Tamás Past Governor 2014/2015
Sólyom Bódog Past Governor 2013/2014
Ungvári Zsigmond Past Governor 2012/2013
Balogh György Past Governor 2011/2012
Kercsmár András Past Governor 2010/2011
Cseri Miklós Past Governor 2009/2010
Lakatos Jenő Past Governor 2008/2009
Kovács Imre Past Governor 2007/2008

A Kormányzó Tanács titkára

Horváth Zsófia District titkár
Ragányné Poncsák Pálma District titkár

Alkormányzók (Assistant Governorok)

Budapesti 1. régió :
Kovács András, RC Budapest-Center
RC Budapest-Center, RC Budapest-Margitsziget,
RC Budapest-Metropolitan, RC Budapest-Sasad, RC Budapest-Tabán

Budapesti 2. régió :
Réti László, RC Budapest
RC Budapest, RC Budapest-Budavár, RC Budapest-City,
RC Budapest-Duna, RC Budapest Szent Imre,
RC Budapest-Szent Gellért

Észak-Magyarországi régió:
Apáti Pál György, RC Miskolc-Tapolca
RC Eger, RC Miskolc, RC Miskolci Angyalok, RC Miskolc-Tapolca

Észak-Alföldi régió:
Pintérné Székely Erika, RC Kisvárda
RC Debrecen, RC Kisvárda, RC Mátészalka, RC Nyíregyháza, RC Sátoraljújhely

Dél-Alföldi régió:
Zsótér Brigitta, RC Szeged-Tisza
RC Hódmezővásárhely, RC Mórahalom, RC Orosháza, RC Szeged
Dóm, RC Szeged Szent-Györgyi Albert, RC Szeged-Tisza, RC Szentes-Csongrád

Dél-Dunántúli régió:
Sarlós István, RC Baja
RC Baja, RC Kaposvár, RC Kozármisleny, RC Pécs, RC Szekszárd

Nyugat-Dunántúli régió:
Pálkövi Tamás, RC Sopron-Pannónia
RC Győr, RC Győr-Rába, RC Győrújbarát, RC Mosonmagyaróvár, RC Sopron, RC Sopron-Pannónia, RC Szombathely

Közép-Dunántúli régió:
Németh László Frici, RC Kecskemét
RC Balatonfüred-Veszprém, RC Székesfehérvár, RC Szolnok, RC Szolnok-Tisza, RC Veszprém

Közép-Magyarországi régió:
Németh Ildikó, RC Tatabánya
RC Göd, RC Komárom, RC Szentendre, RC Tatabánya, RC Vác

Központi régió:
Tari Jenő, RC Kecskemét,
RC Danubia Csólyospálos, RC Dunaharaszti, RC Dunakeszi, RC Kecskemét, RC Kiskunhalas

 

District bizottságok, District bizottsági elnökök, District felelősök

Rotary District Tagfejlesztési Megbízott:
(Membership Development, Extension)
Bozsó Miklós, RC Szeged-Szent-Györgyi Albert

District Jogi és Normakontroll Bizottság:
dr. Hargittay Szabolcs, RC Budapest-Center
dr. Kovács Ernő, RC Budapest-Budavár
dr. Poór Júlia, RC Mosonmagyaróvár
dr. Tornyai Magdolna, IWC Budapest
dr. Bitai Zsófia, RC Budapest-Center
dr. Gondola Csaba RAC Debrecen

District Költségvetési Bizottság:
Kovács Antal, kincstárnok RC Szentendre
Szántó Ferenc, RC Budapest-Metropolitan
Takács Gergely, RC Margitsziget
Varga Koritár György, RAC Pécs

District Ellenőrző Bizottság:
dr. Serényi Iván, RC Budapest-Sasad
Szabó Péter, RC Győr
dr. Zagyva Béla, RC Eger
Ódor István, RAC Sopron

District tréner
dr. Dénes Ferenc, RC Komárom

District szolgálatok elnökei:

Szakmai szolgálat (District Vocational Service)
Kóti Zoltán RC Szeged Szent-Györgyi Albert

Közösségi szolgálat (District Community Service)
Hartmann Péter, RC Balatonfüred-Veszprém

Klubszolgálat (District Club Service)
Stein János, RC Budapest-Margitsziget

Nemzetközi szolgálat (District International Service)
Czakó Borbála, RC Budapest-Szent Gellért

Ifjúsági szolgálat (District Youth Service)
Szántó Ferenc, RC Budapest-Metropolitan

District munkabizottság vezetők:

District Rotary Foundation:
Pénzes Ilona, RC Nyíregyháza

Jogi és Normakontroll Bizottság:
Hargittay Szabolcs, RC Budapest-Center

Diákcsere elnök:
Panta Niké, RC Szeged-Dóm
(Youth Exchange Chair)

Bölcsek Tanácsa:
Balogh Sándor, RC Szeged-Tisza
Bálint György, RC Budapest
Déry Tibor, RC Dunakeszi
Heinemann István, RC Pécs
Kevei Béla, RC Szeged-Szent-Györgyi Albert
Szabó Géza, RC Orosháza

DISTRICT ROTARY FOUNDATION
Pénzes Ilona, elnök, RC Nyíregyháza
Kálmán Csaba, RAC Budapest-Budavár

Gazdasági felügyeleti albizottság (Stewardship )
Apáti Pál György, elnök, RC Miskolc-Tapolca
Pályázati támogatások albizottság
Balló Dóra, elnök, RC Budapest-Center
Stein János, RC Budapest-Margitsziget
Polio Plus albizottság (Polio Plus Subcommittee)
dr. Papp Kálmán Dénes, elnök, RC Miskolc-Tapolca
dr. Petrekovits Bálint, RC Mosonmagyaróvár
Alapképzés albizottság (Fundraising Subcommitte)
Kercsmár András, elnök, RC Budapest-Sasad
Éves programalap albizottság (Annual Fund)
Apáti György Pál, elnök, RC Miskolc-Tapolca

TRF ellenőrző bizottság
Balogh György, RC Budapest-Budavár
dr. Serényi Iván, RC Budapest-Sasad
dr. Zagyva Béla, RC Eger
Nemes Hajnalka, RAC Szekszárd

District konferencia szervezőbizottság:
Bella Arnold, RC Budapest-Center

Rendezvényszervező bizottság
Bella Arnold, munkacsoport vezető, RC Budapest-Center
Elekes Zoltán, RC Szeged Szent-Györgyi Albert
Mérai József RC Szeged Szent-Györgyi Albert
Fábrikné Király Klára, RC Sátoraljaújhely
Dobi Csenge, RAC Margitsziget

IFJÚSÁGI SZOLGÁLAT
Szántó Ferenc, elnök, RC Budapest-Metropolitan
Diczkóné Unterer Mónika, Earlyact bizottsági elnök, RC Nyíregyháza
Tasi Márta, Interacz bizottsági elnök, RC Budapest-Metropolitan
Neszt Judit, RYLA felelős, RC Dunaharaszti
Bánfalvi Zita, ifjúságvédelmi felelős, RC Budapest-Margitsziget
Zakkar Eszter, New Generation koordinátor, RAC Margitsziget

Diákcsere
Honlap: http://ryep.hu/
Panta Niké, diákcsere elnök (Youth Exchange Chair), RC Szeged-Dóm

Géczi Ágnes, STEP koordinátor, RC Sátoraljaújhely
Nagy Judit, STEP koordinátor, RC Kisvárda
Ollé Anett, CAMP koordiátor, RC Hódmezővásárhely
Farkas Ákos, Inbound koordinátor, országfelelős,  RC Szeged-Dóm
Márkus László, Outbound koordinátor, RC Nyíregyháza
David Cao, országfelelős, RAC Szeged
Kézdi Anna, országfelelős, RAC Margitsziget
Keresztes Korinna, országfelelős, RYEP alumni
Panta Kíra, országfelelős, RYEP alumni

Kommunikációs és PR bizottság:
Lakatos Gergely, bizottság vezető, RC Budapest-Margitsziget
dr. Papp Kálmán Dénes, RC Miskolc-Tapolca
Záhorszki Márta, RC Budapest-Metropolitan
Krpanov Ádám, RC Budapest-Center
Kiss Rebeka, RAC Budapest-Budavár
Erős Balázs, RC Győrújbarát

ROTARY ORSZÁGBIZOTTSÁGOK VEZETŐI
Honlap: www.rotary-icc.org Nemzetközi

Magyarország-Szlovákia és Csehország
Lászik Gábor, RC Orosháza
Magyarország-Horvátország
Drobina Endre, RC Baja
Magyarország-Izrael:
dr. Juhász Máté, RC Szeged-Tisza
Magyarország-Lengyelország
Szuba Jolanta, RC Budapest-Margitsziget
Magyarország-Szerbia
Török György, RC Szeged-Tisza
Magyarország-Ukrajna
Csiszárik Miklós, RC Miskolc-Tapolca
Magyarország-Szlovénia
Szabó László, RC Pécs

Rotary Fellowship Bizottság
Kolozsvári Róbert, IWFR, RC Budapest-Duna

Bölcsek Tanácsa

dr. Balogh Sándor, RC Szeged-Tisza
dr. Bálint György, RC Budapest
dr. Déry Tibor, RC Dunakeszi
Heinemann István, RC Pécs
Kevei Béla, RC Danubia Csólyospálos
Szabó Géza Jenő, RC Orosháza

Rotaract Képviselő (DRR)
Rácz Márta, RAC Budapest-Margitsziget

GRAFIKAI TERVEZŐ, ARCULAT FELELŐS
Hóbor István, RC Budapest-Sasad