District Team 2016/2017

District Governor – Kormányzó 2016/2017:
Pénzes Ilona, RC Nyíregyháza

District Governor Elect – Megválasztott Kormányzó (2017-2018):
Mészáros Zoltán, RC Szentes-Csongrád

District Governor Nominee – Jelölt Kormányzó (2018-2019):
Gondár György, RC Mosonmagyróvár

District titkár:
Kovácsné Gila Erzsébet, RC Szentes-Csongrád

Kormányzó Tanács
Csóka Imre, Immediate (legutóbbi) Past Governor, elnök
Pénzes Ilona, District Governor
Lengyel Tamás, Past Governor
Sólyom Bódog, Past Governor
Ungvári Zsigmond, Past Governor
Balogh György, Past Governor
Kercsmár András, Past Governor
Cseri Miklós, Past Governor
Lakatos Jenő, Past Governor
Kovács Imre, Past Governor
Mészáros Zoltán, Governor Elect
Gondár György, Governor Nominee
Kovácsné Gila Erzsébet, District titkár
a Kormányzó Tanács titkára

Alkormányzók (Assistant Governorok):
Budapesti 1. régió, Közép-Magyarország 1. :
Kolozsvári Róbert, RC Budapest-Duna
RC Budapest-Center, RC Budapest-Margitsziget,
RC Budapest-Ferihegy, RC Budapest-Sasad, RC Budapest-Tabán

Budapesti 2. régió, Közép-Magyarország 2. :
Kézdi László, RC Budapest-Margitsziget
RC Budapest, RC Budapest-Budavár, RC Budapest-City,
RC Budapest-Duna, RC Budapest Szent Imre,
RC Budapest-Szent Gellért

Észak-magyarországi régió:
Apáti Pál György, RC Miskolc-Tapolca
RC Eger, RC Miskolc, RC Miskolc-Tapolca, RC Szolnok, RC Szolnok-Tisza

Észak-alföldi régió:
Ragányné Poncsák Pálma RC Kisvárda
RC Debrecen, RC Kisvárda, RC Mátészalka, RC Nyíregyháza, RC Sátoraljújhely

Dél-alföldi régió:
Csongrádi Pál, RC Orosháza
RC Hódmezővásárhely, RC Kiskunhalas, RC Mórahalom, RC Orosháza, RC Szeged
Dóm, RC Szeged Szent-Györgyi Albert, RC Szeged-Tisza, RC Szentes-Csongrád

Dél-dunántúli régió:
Balog Gábor, RC Baja
RC Baja, RC Kaposvár, RC Kozármisleny, RC Pécs, RC Szekszárd

Nyugat-dunántúli régió:
Gondár György, RC Mosonmagyaróvár
RC Győr, RC Győr-Rába, RC Győrújbarát, RC Mosonmagyaróvár, RC Sopron, RC
Sopron-Pannónia, RC Szombathely, RC Veszprém

Közép-dunántúli és Közép-magyarországi régió:
Tinusz Tamás, RC Szentendre
RC Komárom, RC Szentendre, RC Tatabánya, RC Vác, RC
Dunakeszi, RC Göd, RC Kecskemét

District Kincstárnok:
Kovács Antal, RC Szentendre

District jogi vezető:
Hargittay Szabolcs, RC Budapest-Center

District kommunikációs vezető:
Zakkar Viktória, RAC Budapest-Margitsziget

Tanácsadók:
Nagy József, RC Budapest-Margitsziget
Barabás Endre, RC Miskolc-Tapolca
Heinemann István, RC Pécs

District bizottságok, District bizottsági elnökök, District felelősök

Rotary District Tagfejlesztési Megbízott:
(Membership Development, Extension)
Hámori Pál RC Győr

District Jogi és Normakontroll Bizottság:
Hargittay Szabolcs RC Budapest-Center
Kovács Ernő RC Budapest-Budavár
Rammacher-Poór Júlia RC Mosonmagyaróvár
Tornyai Magdolna IWC Budapest

District Költségvetési Bizottság:
Kovács Antal kincstárnok, RC Szentendre
Nagy Gyula RC Budapest-Budavár
Szőcs Attila RC Mosonmagyaróvár

District Ellenőrző Bizottság:
Serényi Iván RC Budapest-Sasad
Szabó Péter RC Győr
Zagyva Béla RC Eger

District Stratégiai Bizottság:
Dénes Ferenc RC Komárom
Kránitz Péter RC Budapest-Margitsziget
Gondár György RC Mosonmagyaróvár

District szolgálatok:
Szakmai szolgálat (District Vocational Service)
Nagy Gábor Dániel, elnök, RC Szeged-Tisza

Közösségi szolgálat (District Community Service)
Tari Jenő, elnök, RC Kecskemét

Klubszolgálat (District Club Service)
Deme Dóra, elnök, RC Nyíregyháza

Nemzetközi szolgálat (District International Service)
Ormos Tamás, elnök, RC Miskolc-Tapolca

Ifjúsági szolgálat (District Youth Service)
Tari Annamária, elnök, RC Budapest-Sasad

District munkabizottság vezetők:

District Rotary Foundation:
Hajdú Szabolcs, RC Szeged Szent-Györgyi Albert

Etikai Bizottság:
Berend Richárd, RC Budapest

Jogi és Normakontroll Bizottság:
Hargittay Szabolcs RC Budapest-Center

Diákcsere elnök: Lados Mihály, RC Győr
(Youth Exchange Chair)

Rotary Baráti Csere:
Evertse Marinus Willem, RC Szekszárd
(Rotary Friendship Exchange)

District Kommunikációs Vezető:
Zakkar Viktória, RAC Budapest-Margit-sziget

Convention Bizottság elnök:
Linczényi Endre, RC Budapest-Sasad

Bölcsek Tanácsa:
Balogh Sándor RC Szeged-Tisza
Bálint György RC Budapest
Berend Richárd RC Budapest
Déry Tibor RC Dunakeszi
Falvy Zoltán RC Budapest-Budavár
Hámori Pál RC Győr
Heinemann István RC Pécs
Kevei Béla RC Szeged-Szent-Györgyi Albert
Nagy József RC Budapest-Margitsziget
Szabó Géza RC Orosháza

DISTRICT ROTARY FOUNDATION
Elnök (2013 2017):
Hajdu Szabolcs, RC Szeged Szent-Györgyi Albert

Foundation Ellenőrző Bizottság:
Kovács Imre PDG, elnök RC Budapest
Serényi Iván bizottsági tag RC Budapest-Sasad
Zagyva Béla bizottsági tag RC Eger

PolioPlus albizottság (PolioPlus Subcommittee):
Lakatos Jenő PDG bizottsági elnök RC Szeged Szent-Györgyi Albert
Alapképzés albizottság (Fundraising Subcommittee):
Kercsmár András PDG bizottsági elnök RC Budapest-Sasad
Támogatási albizottság (Grants Subcommittee):
Kovács Oszkár bizottsági elnök RC Budapest-Duna

Működési albizottság (Stewardship Subcommittee):
Bancsics Ferenc bizottsági elnök RC Budapest-Margitsziget

Ösztöndíj albizottság (Scholarship Subcommittee):
RF Alumni (öregdiák) albizottság:
Békési Orsolya Rotaract Budapest-Margitsziget

Éves Programalap albizottság (Annual Fund):
Bancsics Ferenc bizottsági elnök RC Budapest-Margitsziget

Állandó Tőkealap albizottság (Permanent Fund):
Kovács Oszkár bizottsági elnök RC Budapest-Duna

Rendezvényszervező munkacsoport:
Elekes Zoltán, munkacsoport vezető RC Szeged Szent-Györgyi Albert
Bella Arnold RC Budapest-Center
Heim Gábor RC Győr
Mérai József RC Szeged Szent-Györgyi Albert

IFJÚSÁGI SZOLGÁLAT
Elnök: Tari Annamária, RC Budapest-Sasad
Rotaract megbízott: Németh Zoltán, RC Budapest-Sasad
Interact megbízott: Tajti Andrea, RC Szeged Dóm
EarlyAct megbízott: Lukácsné Csizmadia Gabriella, RC Kisvárda

Diákcsere
Honlap: http://ryep.hu/
Diákcsere elnök: Lados Mihály, RC Győr

LTEP inbounds coordinator: Farkas Ákos, RC Szeged-Dóm
LTEP outbounds coordinator: Márkus László, RC Nyíregyháza
STEP outbounds coordinator: Nagy Judit, RC Kisvárda
STEP inbounds coordinator: Géczi Ágnes, RC Sátoraljaújhely
Camp coordinator: V. Harcos Kornélia, RC Pécs
LTEP country coordinators
– EEMA, Far East, Australia, South-Africa Tari Annamária, RC Budapest Sasad
– Canada and USA/Canada multi districts Panta Niké, RAC Budapet City
– USA Juhász Péter, RC Szeged-Dóm
– Latin America: Brasil Farkas Ákos, RC Szeged-Dóm
– Latin America: Mexico, Argentina, Paraguay Keresztes Konrád, RC Vác
Langauge camp: Bozsik Erzsébet, Dabasi Rotary Asztaltársaság
Inbound Travel Requests Lados Mihály, RC Győr
Rotary RYE integration Panta Niké, RAC Budapet City
Orientációk: Németh László Frici, RC Kecskemét
Panta Niké, Rotaract Budapest-City

Területi felelősök:
Budapest Falvy Zoltán jun., RC Budapest-Budavár
Nyugat-Magyarország: Gonda Ágnes, RC Pécs
Észak-Kelet Magyarország: –
Dél-Magyarország: Baltás Csaba, RC Kecskemét
Közép-Magyarország: –

KOMMUNIKÁCIÓ MUNKACSOPORT:
Zakkar Viktória, vezető, stratégia RC Budapest-Margitsziget
Elekes Zoltán, rendezvények RC Szeged Szent-Györgyi Albert
Halász Gábor, grafika RC Nyíregyháza
Herczeg László, hírlevél RC Eger
Szűcs Dóra, közösségi média RC Budapest-Center
Tari Annamária, ifjúság, közösségi média RC Budapest-Sasad

ROTARY ORSZÁGBIZOTTSÁGOK VEZETŐI
Honlap: www.rotary-icc.org Nemzetközi

Szolgálat elnök:
Ormos Tamás RC Miskolc-Tapolca

Nemzetközi Szolgálat alelnök:
Evertse Marinus Willem RC Szekszárd

Magyarország Ausztria:
Barabás László RC Nyíregyháza

Magyarország Hollandia:
Evertse Marinus Willem RC Szekszárd

Magyarország Izrael:
Berend Richárd RC Budapest

Magyarország Németország:
Ormos Tamás RC Miskolc-Tapolca
Török György, RC Szeged

 

Magyar Rotary