District Team 2013-14

 

Kormányzó Tanács:

Sólyom Bódog

Governor (2013/2014)

RC Szekszárd

Ungvári Zsigmond

Immediate Past Governor (2012/2013)

Kormányzó Tanács elnöke

RC Mátészalka

Balogh György

Past Governor (2011/2012)

Kormányzó helyettes (Vice Governor) 2013/2014

RC Budapest-Budavár

Kercsmár András

Past Governor (2010/2011)

RC Budapest-Sasad

Cseri Miklós

Past Governor (2009/2010)

RC Szentendre

Lakatos Jenő

Past Governor (2008/2009)

RC Szeged-Szent-Györgyi Albert

Kovács Imre

Past Governor (2007/2008)

RC Budapest

Lengyel Tamás

Governor Elect (2014/2015)

RC Pécs

Csóka Imre

Governor Nominee (2015/2016)

RC Mosonmagyaróvár

Barabás Endre

Kormányzó Tanács titkár és

District titkár

RC Miskolc-Tapolca

 

Alkormányzók (Assistant Governorok):

Németh Zoltán

alkormányzó

RC Budapest-Budavár

Budapest, Közép-Magyarország 1.

Segatto Angyalka Noémi

alkormányzó

RC Budapest-Szent Imre

Budapest, Közép-Magyarország 2.

Bozsó Miklós

alkormányzó

RC Szeged-Szent-Györgyi Albert

Dél-Alföld

Lengyel Tamás

alkormányzó

RC Pécs

Dél-Dunántúl

Kasperkovics János

alkormányzó

RC Miskolc

Észak-Magyarország

Kiss Sándor

alkormányzó

RC Debrecen

Észak-Alföld

Kosár Dezső

alkormányzó

RC Győr

Nyugat-Dunántúl

Dénes Ferenc

alkormányzó

RC Komárom

Közép-Dunántúl, Közép-Magyarország

 

Klubalapítási és tagfejlesztési bizottság:

Heinemann István

PAG, Klubalapítási felelős

RC Pécs

Hámori Pál

PAG, District Bővítési felelős

RC Győr

Csóka Imre

Klubszolgálat elnök

RC Mosonmagyaróvár

Klubtagok megtartása felelős

Szabó Géza

PAG, regionális bővítési felelős

RC Orosháza

Szabó Csaba

PAG, regionális bővítési felelős

RC Eger

Németh Zoltán

AG, regionális bővítési felelős

RC Budapest-Budavár

Sedlák Lajos

PP, regionális bővítési felelős

RC Debrecen

Simon Péter

PP, regionális bővítési felelős

RC Kozármisleny

Tinusz Tamás

PP, regionális bővítési felelős

RC Szentendre

 

District jogi és normakontroll bizottság:

Kovács Ernő

District Jogi Képviselő

RC Budapest-Budavár

Bális Eszter

jogi- és normakontroll

RC Pécs

Gerő Katalin

jogi- és normakontroll

RC Budapest-City

Hubay Gábor

jogi- és normakontroll

RC Pécs

Németh Eszter

jogi- és normakontroll

RC Budapest-Center

Sorknaes Henning

jogi- és normakontroll

RC Budapest-City

 

District költségvetési bizottság:

Lengyel Tamás (2 évre)

második év, DGE 2014/15

RC Pécs

Szirmai László (3 évre)

második év

RC Budapest

Kovács Antal (3 évre)

első év, District kincstárnok

RC Szentendre

 

District ellenőrző bizottság:

Serényi Iván

District Ellenőrző Bizottság

RC Budapest-Sasad

Szabó Péter

District Ellenőrző Bizottság

RC Győr

Zagyva Béla

District Ellenőrző Bizottság

RC Eger

 

District stratégiai bizottság:

Dénes Ferenc

bizottság elnök

RC Komárom

Balogh György

bizottsági tag

RC Budapest-Budavár

Gondár György

bizottsági tag

RC Mosonmagyaróvár

Kránitz Péter

bizottsági tag

RC Budapest-Margitsziget

Segatto Angyalka Noémi

bizottsági tag

RC Budapest-Szt. Imre

 

District munkabizottság vezetők:

Berend Richárd

District Etikai Bizottság Elnök

RC Budapest

Hajdú Szabolcs

District Rotary Foundation elnök

RC Szeged-Szent-Györgyi Albert

Cseri Miklós

Vezető District tréner

RC Szentendre

Lakatos Jenő

District tréner

RC Szeged-Szent-Györgyi Albert

Gál Tamás

District tréner

RC Szeged-Tisza

Lampert Sándor

District tréner

RC Budapest-Duna

Hollós János

Szerkesztő Bizottság vezető

RC Budapest-Ferihegy

Rotary Hungary főszerkesztő

Csóka Imre

Klubszolgálat elnök

RC Mosonmagyaróvár

Nagy József

Szakmai Szolgálat elnök

RC Budapest-Margitsziget

Lengyel Tamás

Közösségi Szolgálat elnök

RC Pécs

Evertse Marinus Willem

Nemzetközi Szolgálat elnök

RC Szekszárd

Grafjódi István

Nemzetközi Szolgálat alelnök

RC Budapest-Margitsziget

Tari Annamária

Ifjúsági Szolgálat elnök

RC Budapest-Sasad

Németh László Frici

Diákcsere elnök

RC Kecskemét

Kovács László

District kommunikációs vezető

RC Dunakeszi

Linczényi Endre

RI Convention Bizottság elnök

RC Budapest-Sasad

Elekes Zoltán

District Konferencia szervezés

RC Szeged-Szent-Györgyi Albert

Barabás Endre

District Konferencia szervezés

RC Miskolc-Tapolca

Moolenaar Joop

District Konferencia szervezés

RC Szekszárd

Módos Ernő

District Konferencia szervezés

RC Szekszárd

Bárczy Eörs

District Konferencia szervezés

RC Szekszárd

Villi János

District Konferencia szervezés

RC Szekszárd

 

Bölcsek Tanácsa:

Balogh Sándor

RC Szeged-Tisza

Bálint György

RC Budapest

Berend Richárd

RC Budapest

Déry Tibor

RC Dunakeszi

Falvy Zoltán

RC Budapest-Budavár

Fekete Farkas Pál

RC Budapest

Hámori Pál

RC Győr

Heinemann István

RC Pécs

Kevei Béla

RC Szeged-Szent-Györgyi Albert

Nagy József

RC Budapest-Margitsziget

Szabó Géza

RC Orosháza

 

District Rotary Foundation:

Hajdu Szabolcs

District Rotary Foundation elnök

RC Szeged-Szent-Györgyi Albert

District Rotary Foundation Chair

 

TRF Ellenőrző Bizottság:

Kovács Imre

PDG, bizottsági elnök

RC Budapest

Serényi Iván

bizottsági tag

RC Budapest-Sasad

Zagyva Béla

bizottsági tag

RC Eger

 

PolioPlus albizottság (PolioPlus Subcommittee):

Lakatos Jenő

PDG, bizottsági elnök

RC Szeged-Szent-Györgyi Albert

 PolioPlus Subcommittee Chair

 

Alapképzés albizottság (Fundraising Subcommittee):

Kercsmár András

PDG, bizottsági elnök

RC Budapest-Sasad

 Fundraising Subcommittee Chair

 

Támogatási albizottság (Grants Subcommittee):

Kovács Oszkár

bizottsági elnök

RC Budapest-Duna

Grants Subcommittee Chair

 

Működési albizottság (Stewardship Subcommittee):

Bancsics Ferenc

bizottsági elnök

RC Budapest-Margitsziget

 

Ösztöndíj albizottság (Scholarship Subcommittee),

RF Alumni (öregdiák) albizottság:

Nagy József

bizottság vezető

RC Budapest-Margitsziget

Alumni Subcommittee Chair

Bencze Anna

bizottsági tag

RTC Budapest-Budavár

 

Éves Programalap (Annual Fund) albizottság

Bancsics Ferenc

albizottsági elnök

RC Budapest-Margitsziget

 

Állandó Tőkealap (Permanent Fund) albizottság

Kovács Oszkár

albizottsági elnök

RC Budapest-Duna

Annual Fund Subcommittee Chair

 

Vocational Training Team (VTT) albizottság:

Tóth Ferenc

bizottság elnök

RC Szolnok-Tisza

Rotary Fellowships Chair

Kertész Béla

bizottság társelnök

RC Debrecen

Nyerges Tibor

bizottság társelnök

RC Kecskemét

 

Rotary Friendship Exchange (Rotary Baráti Csere) bizottság:

Grafjódi István

bizottság elnök

RC Budapest-Margitsziget

Rotary Friendship Exchange Chair

 

Rendezvényszervező munkacsoport:

Elekes Zoltán

munkacsoport vezető

RC Szeged-Szent-Györgyi Albert

Heim Gábor

munkacsoport tag

RC Győr

Linczényi Endre

munkacsoport tag

RC Budapest-Sasad

 

Ifjúsági szolgálat:

Tari Annamária

Ifjúsági Szolgálat elnök

RC Budapest-Sasad

District Youth Service Chair

Csóka Imre

Rotaract / RYLA megbízott

RC Mosonmagyaróvár

Rotaract Chair, RYLA Chair

Lados Mihály

Interact megbízott

RC Győr

Interact Chair

Lukácsné Csizmadia Gabriella

EarlyAct megbízott

 RC Kisvárda

 

Diákcsere:

Németh László Frici

Diákcsere elnök

Youth Exchange Chair

Falvy Zoltán jun.

utazások engedélyezése

RC Budapest-Budavár

Menyhei Ákos

orientációk

RC Budapest-City

Lakézi Gábor

területi felelős

RC Szombathely

Márkus László

területi felelős

RC Nyíregyháza

Asztalos Tamás

területi felelős

RC Kecskemét

Gólya Imre

területi felelős

RC Budapest-Ferihegy

V. Harcos Kornélia

outbounds

RC Pécs

Gonda Ágnes

outbounds

RC Pécs

Géczi Ágnes

inbounds

RC Sátoraljaújhely

Nagy Judit

inbounds

RC Kisvárda

 

Kommunikáció munkacsoport:

Kovács László

District kommunikációs vezető – Public Relations Chair

RC Dunakeszi

Baráth Viktória

RC Budapest-Center

Bálint Gábor

RTC Szeged

Bencze Anna

RTC Budapest-Budavár

Damjanovich Nebojsa

RC Tatabánya

Elekes Zoltán

RC Szeged-Szent-Györgyi Albert

Halász Gábor

RC Nyíregyháza

Herczeg László

Rotary Hírlevél felelős

RC Eger

Majláth Diana

RTC

Tari Annamária

RC Budapest-Sasad

 

Rotary Országbizottságok vezetői (honlap: www.rotary-icc.org)

Evertse Marinus Willem

Nemzetközi Szolgálat elnök

RC Szekszárd

Grafjódi István

Nemzetközi Szolgálat alelnök

RC Budapest-Margitsziget

Ormos Tamás

magyar-német

RC Miskolc-Tapolca

Berend Richárd

magyar-izraeli

RC Budapest

Sorknaes Henning

magyar-szerb

RC Budapest-City

Ézsiás Róbert

magyar- horvát

RC Szeged Szent-Györgyi Albert

Mikita János

magyar-román

RC Debrecen

Kiss Dózsai András

magyar-svájci

RC Szentendre

Olláry Viktor

magyar-szlovák és cseh

RC Komárom

Grafjódi István

magyar-belga

RC Budapest-Margitsziget

Prins Gabriella

magyar-holland

RC Hódmezővásárhely

Linczényi Endre

magyar-olasz

RC Budapest-Sasad

Misur György (helyettes)

magyar-olasz

RC Budapest

Kalmár Nagy Károly

magyar-török

RC Pécs

Barabás László

magyar-osztrák

RC Nyíregyháza

Abkarovits Géza

magyar-ukrán

RC Miskolc

Bánlaki György

magyar-USA

RC Budapest-City