District Team 2015-16

Kormányzó:
Csóka Imre Governor (2015/2016) RC Mosonmagyaróvár
Kormányzó Tanács:
Csóka Imre Governor (2015/2016) RC Mosonmagyaróvár
Lengyel Tamás Past Governor (2014/2015) RC Pécs Kormányzó Tanács elnöke
Sólyom Bódog Past Governor (2013/2014) RC Szekszárd
Ungvári Zsigmond Past Governor (2012/2013) RC Mátészalka
Balogh György Past Governor (2011/2012) RC Budapest-Budavár
Kercsmár András Past Governor (2010/2011) RC Budapest-Sasad
Cseri Miklós Past Governor (2009/2010) RC Szentendre
Lakatos Jenő Past Governor (2008/2009) RC Szeged-Szent-Györgyi Albert
Kovács Imre Past Governor (2007/2008) RC Budapest
Pénzes Ilona Governor Elect (2016/2017) RC Nyíregyháza
Mészáros Zoltán Governor Nominee(2017/2018) RC Szentes-Csongrád
Rammacher-Poór Julia Kormányzó Tanács titkár RC Mosonmagyaróvár
District titkár:
Rammacher-Poór Julia RC Mosonmagyaróvár
Tanácsadók:
Nagy József RC Budapest-Margitsziget
Barabás Endre RC Miskolc-Tapolca
Heinemann István RC Pécs
Alkormányzók (Assistant Governorok):
Németh Zoltán RC Budapest-Sasad
Budapest I. Alkormányzó
Budapest-Center
Budapest-Duna
Budapest-Ferihegy
Budapest-Margitsziget
Budapest-Szent-Gellért

Hámori Miklós RC Budapest
Budapest II. Alkormányzó
Budapest,
Budapest-Budavár
Budapest-City
Budapest-Sasad
Budapest-Szent-Imre
Budapest-Tabán

Csongrádi Pál RC Orosháza
Dél-Alföld
Hódmezővásárhely, Kiskunhalas,
Mórahalom, Orosháza, Szeged-Tisza, Szeged-Dóm
Szeged-Szent-Györgyi Albert, Szentes-Csongrád

Sólyom Bódog RC Szekszárd
Dél-Dunántúl
Baja, Kaposvár, Kozármisleny, Pécs, Szekszárd

Apáti Pál György RC Miskolc-Tapolca
Észak-Magyarország
Eger, Miskolc, Miskolc-Tapolca,
Szolnok, Szolnok-Tisza

Ragányné Poncsák Pálma RC Kisvárda
Észak-Alföld
Debrecen, Kisvárda, Mátészalka, Nyíregyháza,
Sátoraljaújhely

Gondár György RC Mosonmagyaróvár
Nyugat-Dunántúl
Győr, Győr-Rába, Győrújbarát, Mosonmagyaróvár,
Sopron, Sopron-Pannonia, Szombathely,Veszprém

Tinusz Tamás RC Szentendre
Közép-Dunántúl, Közép-Magyarország
Komárom, Szentendre, Tatabánya, Vác, Göd, Dunakeszi,Kecskemét
Rotary District Tagfejlesztési Megbízott
Hámori Pál RC Győr
District jogi és normakontroll bizottság
Kovács Ernő RC Budapest-Budavár – District Jogi Képviselő
Rammacher-Poór Julia RC Mosonmagyaróvár – Bizottsági tag
Tornyai Magdolna EMIW Club Budapest – Bizottsági tag
Hargittay Szabolcs RC Budapest-Center – Bizottsági tag
District költségvetési bizottság
Kovács Antal RC Szentendre – Tag, District kincstárnok
Nagy Gyula RC Budapest-Budavár – Tag
Szőcs Attila RC Mosonmagyaróvár
District ellenőrző bizottság
Serényi Iván RC Budapest-Sasad – District Ellenőrző Bizottság
Szabó Péter RC Győr – District Ellenőrző Bizottság
Zagyva Béla RC Eger – District Ellenőrző Bizottság
District szolgálatok
Szakmai szolgálat
Nagy Gábor Dániel RC Szeged-Tisza
Elnök

Közösségi szolgálat
Kasperkovics János RC Miskolc
Elnök

Klubszolgálat
Bálint Gábor RC Szeged-Dóm
Elnök

Nemzetközi szolgálat
Grafjodi István RC Budapest-Margitsziget
Elnök

Ifjúsági szolgálat
Tari Annamária RC Budapest-Sasad
Elnök
District munkabizottság vezetők
Hajdú Szabolcs RC Szeged-Szent-Györgyi Albert – District Rotary Foundation elnök
Berend Richárd RC Budapest – District Etikai Bizottság Elnök
Kovács Ernő RC Budapest-Budavár – District Jogi Képviselő
Lados Mihály RC Győr – Diákcsere elnök
Cseri Miklós RC Szentendre – Vezető District tréner
Lakatos Jenő RC Szeged-Szent-Györgyi Albert – Vezető District tréner
Evertse Marinus Willem RC Szekszárd – Rotary Baráti Csere elnök
Hollós János RC Budapest-Ferihegy – Rotary Hungary főszerkesztő
Damjanovich Nebojsa RC Tatabánya – District kommunikációs vezető
Linczényi Endre RC Budapest-Sasad – RI Convention Bizottság elnök

Bölcsek Tanácsa
Balogh Sándor RC Szeged-Tisza
Bálint György RC Budapest
Berend Richárd RC Budapest
Déry Tibor RC Dunakeszi
Falvy Zoltán RC Budapest-Budavár
Fekete Farkas Pál RC Budapest
Hámori Pál RC Győr
Heinemann István RC Pécs
Kevei Béla RC Szeged-Szent-Györgyi Albert
Nagy József RC Budapest-Margitszige
Szabó Géza RC Orosháza
District Rotary Foundation
Hajdu Szabolcs RC Szeged-Szent-Györgyi Albert – District Rotary Foundation elnök

TRF Ellenőrző Bizottság
Kovács Imre RC Budapest – PDG bizottsági elnök
Serényi Iván RC Budapest-Sasad – bizottsági tag
Zagyva Béla RC Eger – bizottsági tag

PolioPlus albizottság (PolioPlus Subcommittee)
Lakatos Jenő RC Szeged-Szent-Györgyi Albert – PDG, bizottsági elnök

Alapképzés albizottság (Fundraising Subcommittee)
Kercsmár András RC Budapest-Sasad – PDG, bizottsági elnök

Működési albizottság (Grants Subcommittee)
Kovács Oszkár RC Budapest-Duna – bizottsági elnök

Támogatási albizottság (Stewardship Subcommittee)
Bancsics Ferenc RC Budapest-Margitsziget – bizottsági elnök

Ösztöndíj albizottság (Scholarship Subcommittee), RF Alumni (öregdiák) albizottság
Békési Orsolya Rotaract Budapest-Margitsziget

Éves Programalap (Annual Fund) albizottság
Bancsics Ferenc RC Budapest-Margitsziget – albizottsági elnök

Állandó Tőkealap (Permanent Fund) albizottság
Kovács Oszkár RC Budapest-Duna – albizottsági elnök
Rendezvényszervező munkacsoport
Elekes Zoltán RC Szeged-Szent-Györgyi Albert – munkacsoport vezető
Heim Gábor RC Győr – munkacsoport tag
Linczényi Endre RC Budapest-Sasad munkacsoport tag
Serényi Márta RC Budapest-Center munkacsoport tag
Bella Arnold RC Budapest-Center munkacsoport tag
District nagygyűlés & Rotary klubok fesztiválja
Zánka 2015. szeptember 18-20.

Főrendező
Elekes Zoltán RC Szeged-Szent-Györgyi Albert
Ifjúsági szolgálat
Tari Annamária RC Budapest-Sasad – Ifjúsági Szolgálat elnök
Németh Zoltán RC Budapest-Budavár – Rotaract megbízott
Tajti Andrea RC Szeged-Dóm – Interact megbízott
Lukácsné Csizmadia
Gabriella RC Kisvárda – EarlyAct megbízott
Linczényi Endre RC Budapest-Sasad – Ryla elnök

Diákcsere
Lados Mihály RC Győr – Chariman
Tietze Nándor RC Sz. felelős
Bozsik Erzsébet RC Inbounds
Nagy Judit RC Kisvárda – STEP
Géczi Ágnes RC Sátoraljaújhely – STEP
V. Harcos Kornélia RC Pécs – Camp outbounds
Panta Niké Rotaract – Orientációk
Németh László Frici RC Kecskemét – Orientációk
Kézdi László RC Budapest-Margitsziget- Utazások engedélyezése
Falvy Zoltán RC Budapest-Budavár – területi felelős
Baltás Csaba RC Kecskemét – területi felelős
Márkus László RC Nyíregyháza – területi felelős
Lakézi Gábor RC Szombathely – területi felelős

Kommunikáció munkacsoport
Damjanovich Nebojsa RC Tatabánya – District kommunikációs vezető
Elekes Zoltán RC Szeged- Szent-Györgyi Albert – Rendezvények
Kovács László RC Dunakeszi – Média
Halász Gábor RC Nyíregyháza – Grafika
Herczeg László RC Eger – Hírlevél
Szűcs Dóra RC Budapest-Center – Közösségi média
Tari Annamária RC Budapest-Sasad – Ifjúság, közösségi média
Zakkar Viktória RC Budapest-Margitsziget – Közösségi média
Rotary Országbizottságok vezetői (honlap: www.rotary-icc.org)
Grafjódi István RC Budapest-Margitsziget – Nemzetközi Szolgálat elnök
Evertse Marinus Willem RC Szekszárd – Nemzetközi Szolgálat alelnök
Spányi György RC Budapest-Tabán – Általános kapcsolattartó
Abkarovits Géza RC Miskolc – magyar-ukrán
Barabás László RC Nyíregyháza – magyar-osztrák
Berend Richárd RC Budapest – magyar-izraeli
Ézsiás Róbert RC Szeged Szent-Györgyi Albert – magyar-szerb,horvát,bosnyák
Kiss Dózsai András RC Szentendre – magyar-svájc
Misur György RC Budapest – magyar-olasz
Olláry Viktor RC Komárom – magyar-szlovák és cseh
Ormos Tamás RC Miskolc-Tapolca – magyar-német
Székely László RC Győr – magyar-román
Kalmár Nagy Károly RC Pécs – magyar-török
Evertse Marinus Willem RC Szekszárd – magyar-holland

Hóbor István RC Budapest-Sasad – Grafikai tervező